• Email : gaja.pracownia@gmail.com

  • Tel. : 514 19 56 77, 502 87 04 88

Nazywam się Katarzyna Szpulewska-Hałas i wspólnie z mężem Arkadiuszem prowadzimy w Słupsku od 2006r. Pracownię Architektury Krajobrazu 'Gaja'.

Od zawsze interesowała nas przyroda i z czasem zainteresowanie to przerodziło się w pasję tworzenia ogrodów. Naszą wiedzę zaczęliśmy zdobywać na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, a doświadczenie, tworząc dla Państwa ogrody, których zdjęcia można obejrzeć na stronie. Dzięki swoim osiągnięciom, w 2013 roku dołączyliśmy do grona członków Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów OSTO, które  zrzesza profesjonalnych i rzetelnych fachowców, dbających o wysokie standardy swoich usług.

Posiadamy zaplecze maszyn i urządzeń, które pomagają nam wykonywać usługi najwyższej jakości w krótkim czasie. Najważniejsze z nich, to: Mini Koparko-ładowarka Avant - lekka i zwinna maszyna, która przewiezie ziemię i ukształtuje sprawnie teren ogrodu lub podwyższoną rabatę, nawet gdy przejazd jest wąski, założony został już trawnik, a na podjeździe ułożono nawierzchnię. Brona TST i niwelator - dzięki tym urządzeniom założenie trawnika wykonane zostanie precyzyjnie, szybko i w konkurencyjnej cenie. Koparka - idealna pod wykop niewielkiego oczka wodnego, pod kable elektryczne oświetlenia ogrodowego lub instalacje automatycznego nawadniania.

Posiadamy również najlepszy na rynku, profesjonalny, wysokowydajny wertykulator spalinowy do trawników.Wertykulacja trawnika, to często zaniedbywany obowiązek, który jest niezbędny, aby móc cieszyć się pięknym trawnikiem w sezonie letnim. Zabieg ten wykonuje się w okresie kwitnienia forsycji i polega on na usunięciu mechanicznym mchu i filcu, który gromadzi się z czasem od częstego użytkowania i koszenia trawnika. Wertykulacja bez odpowiedniego i mocnego urządzenia często jest czynnością męczącą i długotrwałą, dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy.